BDA Business Deutsch Akademie

Informacje o szkoleniu:

O BDA

Business Deutsch Akademie (BDA) to 5-miesięczny program online z trenerami dla osób, które potrafią komunikować się w ogólnym języku niemieckim, ale nie czują się pewnie w tym języku w sytuacjach biznesowo-zawodowych. Znajomość języka niemieckiego w wersji biznesowej daje zdecydowanie większe możliwości na rynku pracy oraz wyższe zarobki. Według ogólnopolskich badań wynagrodzeń, osoby z zaawansowaną znajomością języka niemieckiego zarabiają minimum 2 000 PLN więcej niż osoby z podstawową znajomością tego języka.

W oparciu o te informacje, po zrealizowaniu 16 edycji Akademii Master of Business English od 2013 roku, postanowiliśmy przygotować wersję tego programu w języku niemieckim. Do współpracy zaprosiliśmy naszych najlepszych germanistów, którzy od lat pracują z niemieckimi firmami, przez co doskonale znają realia organizacyjne i komunikacyjne. Dla biznesowych profesjonalistów są to aspekty równie ważne, co skuteczność w nauczaniu języka.

W 5 miesięcy opanujesz niemiecki biznesowy

BDA – kurs niemieckiego biznesowego – to tylko 5 miesięcy (łącznie 140 godzin lekcyjnych), w trakcie których skutecznie wprowadzamy w świat biznesu. Program kończy się egzaminem, którego zdanie gwarantuje uzyskanie certyfikatu. Może on być kartą przetargową w rozmowie o awans lub przy rekrutacji na stanowisko w środowisku międzynarodowym.

Kurs BDA realizujemy obecnie w formule online, dzięki czemu można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie. Wymagana jest jedynie dyspozycyjność w co drugi weekend, ponieważ kurs realizujemy w trybie studiów podyplomowych.

Co wyróżnia
BDA?

  • w krótkim czasie przekazujemy Ci praktyczną wiedzę językową z 10 różnych obszarów biznesowych
  • program jest intensywny, ale przy tym dopasowany do potrzeb i możliwości uczestników
  • oszczędza Twoje środki i czas – nie spędzasz kilku semestrów w szkołach językowych
  • konsultujesz się z aż dwoma trenerami i nie tracisz energii na samodzielne poszukiwanie rozwiązań
  • bezterminowy dostęp do platformy online daje ci możliwość wracania do ćwiczeń zawsze, kiedy tego potrzebujesz – nawet po ukończeniu kursu
  • zajęcia prowadzone są w małych grupach – do 12 osób
  • szkolenie realizujemy w formule online, w tzw. systemie blended learning’u

Dołącz do grona najbardziej pożądanych specjalistów na rynku

Aby zapisać się na szkolenie, należy wysłać zgłoszenie mailowe na adres naszego biura: office@hutchinson.org.pl. Po wypełnieniu formularza, przesyłamy dostęp do testu diagnostycznego, po wykonaniu którego informujemy o zakwalifikowaniu się na szkolenie. Ostatnim, wiążącym etapem jest podpisanie umowy szkoleniowej.

Najbliższa edycja BDA: zapytaj o termin /NABÓR OTWARTY!/

Koszt szkolenia: 3000 PLN | raty 4 x 800 PLN

Wystawiono dnia: