Kreatywność biznesowa

W Hutchinson Institute wierzymy, że za sukcesem każdej firmy stoją ludzie, którzy wspólnie pracują na jej pozycję i osiągnięcia na rynku.

Aby efektywnie działać na rzecz sukcesu organizacji pracownicy potrzebują zarówno szkoleń biznesowych, jak i szkoleń umiejętności interpersonalnych. Oferujemy rozwiązania dla kadry na każdym szczeblu zatrudnienia, również dla trenerów wewnętrznych. Nasze szkolenia miękkie dla firm są zaprojektowane w taki sposób, by uwzględniać najważniejsze aspekty pracy w biznesie, a więc umiejętności komunikacyjne, dbałość o Klienta oraz własne środowisko pracy, a także rozwijanie osobistego potencjału, który niewątpliwie przekłada się na efekty pracy całego zespołu.

Wszystkie szkolenia prowadzimy w formie warsztatów stacjonarnych oraz w trybie online na platformach takich jak Skype, Zoom, Teams – w zależności od potrzeb i preferencji Klienta. Poniższa oferta ma charakter przekrojowy. Poszczególne moduły łączymy bądź rozdzielamy, tworząc optymalny proces.

  • Kreatywność biznesowa
  • Myślenie wizualne w połączeniu z Design Thinking
  • Myślenie wizualne w biznesie – jak rysunek może zwiększyć efektywność?

Proponowane szkolenia:

  • Myślenie wizualne w pracy menadżera
  • Myślenie wizualne w prezentacjach produktowych
  • Myślenie wizualne w szkoleniach wewnętrznych
  • Myślenie wizualne jako forma Team Buildingu

Obszary w programach:

Wprowadzenie do myślenia wizualnego – podstawy rysunku biznesowego, podstawy rysowania, wykorzystanie rysunku w biznesie, kreatywne rozwiązywanie problemów – metody. Mapy myśli – główne założenia i wykorzystanie.

Potrzebujesz zapisu graficznego ze spotkań – zajmiemy się tym dla Ciebie!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat myślenia wizualnego w biznesie? Interesują Cię konkretne terminy warsztatów? Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy zorganizować szkolenie w Twojej firmie.