Zarządzanie talentami

W Hutchinson Institute wierzymy, że za sukcesem każdej firmy stoją ludzie, którzy wspólnie pracują na jej pozycję i osiągnięcia na rynku.

Aby efektywnie działać na rzecz sukcesu organizacji pracownicy potrzebują zarówno szkoleń biznesowych, jak i szkoleń umiejętności interpersonalnych. Oferujemy rozwiązania dla kadry na każdym szczeblu zatrudnienia, również dla trenerów wewnętrznych. Nasze szkolenia miękkie dla firm są zaprojektowane w taki sposób, by uwzględniać najważniejsze aspekty pracy w biznesie, a więc umiejętności komunikacyjne, dbałość o Klienta oraz własne środowisko pracy, a także rozwijanie osobistego potencjału, który niewątpliwie przekłada się na efekty pracy całego zespołu.

Wszystkie szkolenia prowadzimy w formie warsztatów stacjonarnych oraz w trybie online na platformach takich jak Skype, Zoom, Teams – w zależności od potrzeb i preferencji Klienta. Poniższa oferta ma charakter przekrojowy. Poszczególne moduły łączymy bądź rozdzielamy, tworząc optymalny proces.

Ocena potencjału i przygotowania ścieżek kariery.

Główny cel szkolenia z zarządzania talentami to wyposażenie uczestników w niezbędną wiedzę, narzędzia i umiejętności do projektowania, planowania, wdrażania i koordynacji programów rozwojowych dla talentów i pracowników o wysokim potencjale.

Uczestnicy szkolenia nauczą się:

  1. analizować i identyfikować talenty w organizacji
  2. projektować programy rozwojowe dla pracowników
  3. zarządzać zaangażowaniem w projekcie wszystkich podmiotów organizacji
  4. dostosowywać narzędzia zarządzania talentami do wizji i strategii firmy
  5. budować strategie zarządzania talentami
  6. komunikować projekty rozwoju talentów wewnątrz organizacji
  7. selekcjonować talenty i dobierać różne ścieżki rozwoju
  8. efektywnie zarządzać zbiorem talentów w organizacji,
  9. rozwijać wewnętrzne talenty oraz monitorować ich efektywność
  10. ewaluować programy zarządzania talentami

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zarządzania talentami? Interesują Cię konkretne terminy warsztatów? Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy zorganizować szkolenie w Twojej firmie.