O MNIE

Warsztaty z Autoprezentacji i Wystąpień Publicznych prowadzi od wielu lat. Co sprawia, że może dzielić się doświadczeniami w tym obszarze? Przez 8 lat była Rzecznikiem Prasowym Marszałka Województwa Łódzkiego. Prowadziła spotkania, duże wydarzenia i konferencje prasowe. Spotykała się z dziennikarzami, występowała przed kamerą. Ma na swoim koncie ponad 300 zorganizowanych i poprowadzonych konferencji prasowych i tyle samo wystąpień przed publicznością. Chętnie dzieli się tym na praktycznych warsztatach, podczas których Uczestnicy nie tylko zdobywają wiedzę i mogą przećwiczyć nowe umiejętności, ale też budują pewność siebie.

Przez 5 lat pracowała jako reporter sportowy Radia Łódź, ucząc się właściwej emisji głosu.

Przez 10 lat była dziennikarką „Gazety Wyborczej”, potrafi więc „wejść w buty” dziennikarza i nauczyć, jak współpracować z mediami.

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego (Ekonomia) oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na dwóch kierunkach: Public Relations oraz Coaching. Regularnie spotyka się z Osobami, które chcą porozmawiać o motywacji, wyznaczają sobie cele. Umiejętność prowadzenia takich rozmów jest także wzbogaceniem warsztatów z Wystąpień Publicznych.

Certyfikowany moderator Design Thinking. Elementy Design Thinking wykorzystuje także podczas autorskich warsztatów z Wystąpień Publicznych.

Joanna Blewąska-Kołodziejczak