Andrzej Bernardyn
Andrzej Bernardyn

Doświadczony Trener, Mówca i Konferansjer. Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET®

Praktyk wystąpień publicznych. Prowadzi szkolenia od 11 lat, wygłosił 70 wystąpień przed widownią liczącą kilkadziesiąt-kilkaset osób. Jako konferansjer prowadził międzynarodowe konferencje edukacyjne i biznesowe. Przez ponad 5 lat aktywnie działał w Toastmasters International – największej na świecie organizacji uczącej przemówień publicznych. Podczas cotygodniowych spotkań Klubu Mówców nauczył się błyskawicznie wychwytywać dobre i złe elementy wystąpienia i udzielać szczegółowej informacji zwrotnej. Jako absolwent filologii polskiej ze specjalizacją retoryczną ma czułe ucho na błędy i perełki językowe. Uczył autoprezentacji w biznesie top menedżerów (z prezesami firm włącznie) oraz właściciela biznesu, który wprowadzał swoją firmę na giełdę.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu skutecznej autoprezentacji w biznesie, ciekawego przekazywania informacji i budowania dobrej relacji z publicznością. Ponad 2 100 godzin pracy na sali szkoleniowej w tym ponad 700 godzin szkoleń z wystąpień publicznych.

News
hutchinson_admin 20 kwietnia 2018
The BSS Tour – Kraków

17.04.2018r. odbyła się pierwsza z cyklu tegorocznych konferencji Fundacji Pro Progressio – The BSS Tour. Tym razem gościliśmy w Krakowie w Office Inspiration Centre Grupy Nowy Styl. Tematem przewodnim konferencji były: Inspiracje KPI/SLA. Nie mogło nas tam zabraknąć.

News
hutchinson_admin 26 marca 2018
I Kongres HR Genius

I Kongres HR Genius już za nami. Na wydarzenie zorganizowane przez Hutchinson Institute i Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. zarejestrowało się ok. 250 gości z całej Polski.

News
hutchinson_admin 28 lutego 2018
I Kongres HR Genius

Zapraszamy na I Kongres HR Genius w Łodzi!

News
hutchinson_admin 25 stycznia 2018
Hutchinson Institute na 5 Gali Outsourcing Stars 2018 w Gdyni

Hutchinson Institute na 5 Gali Outsourcing Stars 2018 w Gdyni

Oferta
hutchinson_admin 2 października 2018
Akademia HR Genius

Akademia HR Genius została stworzona z myślą o menadżerach i specjalistach obszaru HR. Każdy zjazd to intensywne dwa dni warsztatów, które wyposażą Cię w nowe narzędzia i nowe kompetencje. Będziesz uczyć się od praktyków i ekspertów z danych obszarów. Zwiększysz swoją skuteczność łącząc nasze narzędzia z Twoim doświadczeniem w dziale HR. Każdy zjazd to 90% […]

Oferta
hutchinson_admin 22 września 2018
MBE Master of Business English

22 września ruszyła w Łodzi 11 już edycja Master of Business English. Efekty 5-cio miesięcznej nauki porównujemy do 2-3 lat nauki angielskiego w obszarze zawodowo-biznesowym. Miejsca na szkolenie rozeszły się jak zwykle w tempie błyskawicznym. Wszystkich, którzy nie zdążyli zapisać się we wrześniu, zapraszamy już teraz na edycję wiosenną. Formularz zgłoszeniowy znajduje się w zakładce: […]

Oferta
hutchinson_admin 18 sierpnia 2018
Business English CAMP

Pierwsza grupa uczestników Business English CAMP zakończyła szkolenie i otrzymała certyfikaty. Z całego serca gratulujemy wyników!

Oferta
hutchinson_admin 20 kwietnia 2018
Business English CAMP

Ruszyły zapisy na tegoroczną edycję intensywnego, wyjazdowego szkolenia języka angielskiego biznesowego: Business English CAMP. Chcesz po wakacjach zaskoczyć swojego pracodawcę i współpracowników nowymi umiejętnościami językowymi? Chcesz błysnąć przed zespołem perfekcyjną prezentacją czy przemową w języku angielskim? Chcesz być elokwentny i precyzyjny w wyrażaniu własnych myśli na spotkaniu departamentu czy telekonferencji? Postaw na Hutchinson Institute i […]