O MNIE

Trener Świadomej Zmiany. Łączy 17-letnie doświadczenie w biznesie z najnowszą wiedzą o rozwoju świadomości mentalnej, neuronauki i procesowego podejścia do zmiany. Dzięki czemu efektywniej wspiera każdego, także szefów firm i pracowników we wdrażaniu świadomej zmiany w zespole. Bez zbędnych teorii, prosto do celu, który każdy z nas chce osiągnąć. Jej talentem jest usprawnianie naturalnych procesów tak, by działały dla każdego z dobrocią dla jego potrzeb.
Jako pierwszy w Polsce Trener Administracji szkoliła pracowników z zarządzania czasem, zarządzania zespołem, a także komunikacji interpersonalnej. Jako Trener Mentalny stawia dziś na solidny mindset udowadniając, że pójście w kierunku świadomego rozwoju zaczyna się w głowie zespołu.

Pracuje metodą warsztatową opartą o proces grupowy. Ceni dotykanie ludzkich historii, zrozumienie ich realnych problemów i znalezienie wskazówki, którą mogą wdrożyć już od dziś. W pracy wykorzystuje: trening mentalny, coaching, pracę ze źródłem, systemowe podejście do zmiany, improwizację z założeniem uważności i wsparcia.

W życiu kieruje się niezmiennymi wartościami i jasnymi zasadami, okraszonymi odrobiną szaleństwa. Ważne są dla niej: szczerość, szacunek, otwartość, autentyczność i zrozumienie. Kocha włoskie jezioro Garda i Portugalię. Jest mamą 14-letniej córki i miłośniczką przedwojennego kina. Może godzinami opowiadać o moim ukochanym amancie: Eugeniuszu Bodo.

Urszula Rowińska