O MNIE

Coach typu executive i life (od 2008 roku) prowadzący swoje działania w metodologii zgodnej ze standardami International Coach Federation (w trakcie akredytacji Master Certified Coach). Ponad 2600 godzin kwalifikowanego coachingu indywidualnego i grupowego oraz setki godzin coachingu umiejętności (w tym menedżerskich i sprzedażowych). Trener biznesu od 1993 roku, przeprowadził ok. 2300 dni szkoleniowych – treningów i warsztatów z zakresu psychologii biznesu oraz zarządzania i sprzedaży. Szkolił i projektował treningi dla menedżerów i specjalistów w korporacjach, firmach średnich i małych.

Przez wiele lat związany z Huthwaite Polska (wiodąca międzynarodowa firma specjalizująca się w badaniach i szkoleniach z zakresu procesów zarządzania, komunikacji i sprzedaży B2B i B2C) tworzył i realizował programy doskonalenia i rozwoju dla międzynarodowych korporacji.

Wykładowca i kierownik merytoryczny na Akademii Coachingu Biznesowego przy Agencji Rozwoju Pomorza, wykładowca na Podyplomowym Studium Zarządzania Personelem przy Uniwersytecie SWPS, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, na Akademii Trenera w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, Akademii Trenera Biznesu na Uniwersytecie Łódzkim, Szkole Inteligencji Emocjonalnej; wieloletni Dyrektor (5 kadencji) Oddziału Gdańskiego International Coach Federation, współpracownik Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego.

Często gości na łamach mediów, w audycjach radiowych i telewizyjnych jako konsultant w dziedzinie coachingu i psychologii społecznej.

Jego specjalizacją jest psychologia biznesu (magister psychologii 1991, Uniwersytet Gdański) rozumiana jako wsparcie organizacji (firm i instytucji) w zrządzaniu szerokim spectrum procesów psychologicznych prowadzących do wzrostu efektywności biznesowej i dobrostanu personelu. Tę specjalizację realizuje jako coach, trener biznesu (szkoleniowiec), doradca i mentor.

Piotr Ławacz