INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każde szkolenie dedykowane jest określonej grupie, mającej wspólne potrzeby, poziom oraz cele, a program szkoleniowy opracowywany jest w oparciu o analizę kompetencji językowych oraz badanie potrzeb szkoleniowych uczestników.

Wszystkie szkolenia prowadzimy w formie warsztatów stacjonarnych oraz w trybie online na platformach takich jak Skype, Zoom, Teams itp. – w zależności od potrzeb i preferencji Klienta.

Od 15 lat dostarczamy szkolenia językowe klientom korporacyjnym.

Dedykowane szkolenia językowe

Od 2008 r. pracujemy dla firm, instytucji i klientów korporacyjnych podnosząc kwalifikacje językowe ich pracowników. Prowadzimy szkolenia językowe dla firm w niemal każdym języku obcym, na różnym poziomie zaawansowania, w dogodnym dla Zleceniodawcy miejscu, według spersonalizowanych i dedykowanych potrzeb. Nasi lektorzy i trenerzy nie oferują gotowych szablonów szkoleń: one za każdym razem są tworzone we współpracy z Wami i dla Was.

Skorzystaj z naszej oferty na kursy dla firm

Organizujemy profesjonalne szkolenia i kursy języka angielskiego dla firm, szkolenia z języka niemieckiego dla firm oraz rosyjskiego, hiszpańskiego i francuskiego, a także zajęcia w innych językach. Działamy m.in. w mieście Łódź i Warszawa, gdzie na szkoleniach stacjonarnych przekazujemy naszym słuchaczom niezbędną wiedzę. Zapraszamy na nasze kursy niemieckiego dla firm, które odbywają się w miłej atmosferze sprzyjającej efektywnej nauce. Nasi lektorzy koncentrują się na nauce komunikacji i niezbędnych słów – nauka z nami jest szybka i efektywna. Kursy angielskiego dla firm czekają na Ciebie i Twoich pracowników!

Przekonaj się sam o wysokiej skuteczności kursów językowych!

 

Działamy w miastach: Łódź, Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Poznań, Katowice, Bydgoszcz, Toruń, Rzeszów, Kielce, Lublin, Szczecin, Białystok – zachęcamy do kontaktu i rezerwacji dogodnego terminu szkolenia dla Ciebie.

 

Jak działamy?

Przed rozpoczęciem każdego szkolenia:

 • analizujemy potrzeby szkoleniowe uczestników
 • wspólnie wyznaczamy główny cel nauki
 • przeprowadzamy badanie potrzeb oraz osobowości uczestników.
 • pod okiem głównego metodyka opracowujemy program szkolenia i sposób jego realizacji
 • dobieramy i tworzymy odpowiednie materiały szkoleniowe
 • dostarczamy raporty skuteczności nauki i całego przebiegu kursu.
 • materiały szkoleniowe zawsze mamy w cenie kursów językowych

Oferujemy specjalistyczne szkolenia językowe dla firm, z których każde jest dedykowane określonej grupie, mającej wspólne potrzeby, poziom oraz cele. Szczegółowy program opracowywany jest przez dedykowanego metodyka firmy Hutchinson Institute po przeprowadzeniu analizy potrzeb oraz osobowości uczestników szkolenia.

W trakcie zajęć, w zależności od tematu szkolenia, wykorzystywane są takie metody pracy, jak: teamwork, praca w parach, praca indywidualna, gry, symulacje, case study, opisy przypadków, brainstorming, mini wykłady czy prezentacje.
Nowoczesna i efektywna nauka języka dzięki kursom językowym dla firm!

Podczas realizacji szkoleń sięgamy również po nowoczesne rozwiązanie wspierające naukę języków t.j.: Quizlet, Kahoot, Linguahouse, TED Talks, ClickMeeting, skype. Jako formy ćwiczeń komunikacyjnych stosowane są: improwizacja, scenariusz, scenariusz kontrolowany, rekonstrukcja improwizowana i kontrolowana, streszczenie otwarte, streszczenie kontrolowane, tłumaczenie, prezentacja otwarta i kontrolowana.

Nasze kursy językowe dla firm prowadzone są na najwyższym poziomie, a wszystkie wykorzystywane podczas szkolenia materiały są autorskie, opracowane we współpracy trenerów i metodyków firmy Hutchinson Institute.

Jak działamy?

Nasza oferta szkoleń językowych obejmuje:

 

 • szkolenia ogólne
 • szkolenia biznesowe
 • szkolenia specjalistyczne
 • szkolenia branżowe
 • języki: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, czeski, słowacki i inne
 • język polski dla obcokrajowców
 • MBE Master of Business English
 • HRM Human Resources Management
 • Business English Camp