O nas

Zarządzanie całym procesem transformacji firmy, to bardzo duże wyzwanie, ponieważ powiązane jest to z innym wymiarem przywództwa,  pozyskiwaniem nowych kompetencji., a także oduczania się starych nawyków. Przeprowadzenie ludzi przez proces zmian jest kluczowe. Do takiego procesu trzeba zaangażować zarząd, kluczowych menedżerów, wszystkie działy biznesowe i wspierające takie jak prawne, czy HR,  aby przy wsparciu specjalistów, dobrze dobranych doradców.

Zespół Hutchinson Institute w ramach podejścia Human-Relation-Organsation dostarcza firmom efekty tj:

  • Zwiększona motywacja i zaangażowanie pracowników
  • Wyższa efektywność operacyjna
  • Lepsze relacje z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Zwiększone innowacje
  • Zmniejszone ryzyko operacyjne

  • Perfekcyjne posługiwanie się językami obcymi w kontekście biznesowym

Nasza misją w Hutchinson Institute jest wsparcie działów HR w rozwoju organizacji.Dlatego każdego dnia staramy się być lepsi. Rozwijamy się, budujemy zaufanie, nawiązujemy i utrzymujemy długofalowe relacje z partnerami biznesowymi oraz środowiskami akademickimi. Stworzyliśmy nowe podejście do transformacji firm w oparciu o HRO Human-Relation-Organisation. Przedsięwzięcia takie jak HR Genius oraz Growing Circle HRO pozwalają naszym partnerom biznesowym czerpać z wiedzy zarówno akademickiej jak i biznesowej.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie łączyć rzeczywistość biznesową klientów i ich aktualne wyzwania np. przy ESG, dając pożądane efekty, zgodne z nowymi nurtami. Wszystko to proponujemy w dedykowanych procesach rozwojowych dla firm.

Dzięki temu organizacje mogą rozwijać się w swoim indywidualnym tempie przy wsparciu najbardziej nowoczesnych narzędzi i trendów ze świata. Implementujemy więc rozwiązania, które najbardziej stapiają się z realnymi potrzebami firm. Efektywność naszych rozwiązań to przede wszystkim zespół ekspertów: trenerów/coachów/lektorów, którzy są praktykami w biznesie i specjalizują się w wąskich obszarach dedykowanych biznesowi.

Skuteczność naszych działań potwierdzają liczby

15

lat na rynku

100000

godzin przeprowadzonych szkoleń

100

współpracujących trenerów

3000

klientów korporacyjnych

Rekomendacje naszych klientów

Przeczytaj co myślą o nas przedstawiciele firm, dla których przygotowaliśmy szkolenia.

Edward Czarzasty

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Inwestycji

ELBIS Sp. z o.o.

Ogromną zaletą firmy jest elastyczność oraz duża otwartość wobec potrzeb klienta – program nauki dostosowany do poziomu i oczekiwań osób uczestniczących.Indywidualne, a zarazem niestandardowe i profesjonalne prowadzenie kursu powoduje, że z pełnym przekonaniem polecamy firmę Hutchinson Institute.

Urszula Banasiak

Kierująca Wydziałem Rozwoju i Szkoleń

mBank.pl

Bardzo wysoko oceniamy etap przygotowania szkoleń, który poprzedzany jest wnikliwą 2-etapową diagnozą umiejętności językowych. Lektorzy Hutchinson Institute oceniani są przez uczestników szkoleń jako profesjonaliści ze względu na ich pełne zaangażowanie, wysoki poziom merytoryczny prowadzonych szkoleń oraz otwartość i elastyczność prezentowaną podczas zajęć.

Henryk Baranowski

Szef Kadr

PAROC POLSKA Sp. z o.o.

Zastosowanie indywidualnych metod nauczania i dostosowanie programu nauczania do indywidualnych potrzeb uczestnika, zwiększa jego motywację do uczenia się oraz pozwala na lepszą kontrolę postępów.

mgr Jadwiga Hałaczkiewicz

Dyrektor ds. Zarządzania Personelem

Pelion S.A.

Lektorzy, rekomendowani naszej firmie przez Hutchinson Institute posiadali odpowiednie kwalifikacje i umiejętności metodyczne, opracowywali programy szkoleniowe na podstawie wnikliwie przeprowadzonych badań potrzeb szkoleniowych każdej grupy, gwarantując wysoką jakość nauczania.
Jesteśmy przekonani, że firma Hutchinson Institute sprosta wielu ambitnym zadaniom
i spełni oczekiwania najbardziej wymagającego Klienta.

Konrad Palka

Prezes Zarządu

PHARMENA S.A.

Decydując się na współpracę z firmą Hutchinson Institute kierowaliśmy się nie tylko długoletnim doświadczeniem firmy, ale także solidnością i kompetencjami pracowników w/w firmy.
Profesjonalizm oraz jakość prowadzonych zajęć, a także troska o uczestników szkolenia i o każdy szczegół z tym związany został wysoko przez nas oceniony.

Małgorzata Czernecka

„HRP Czernecka, Jaszczyński” s.j.

Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Hutchinson Institute jako odpowiedzialnego
i godnego zaufania Partnera. Profesjonalna obsługa i miła atmosfera współpracy przekonały nas, że właśnie z firmą Hutchinson Institute chcemy współpracować w zakresie szkoleń językowych.

Ilina Depczyńska

Koordynator w dziale organizacyjnym

Rossmann SDP Sp. z o.o.

Oferta szkoleniowa firmy Hutchinson Institute jest godna polecenia przede wszystkim ze względu na wysoko wykwalifikowaną kadrę lektorską, którzy w profesjonalny i ciekawy sposób przygotowują i prowadzą zajęcia. Z pewnością ma to swoje odzwierciedlenie w wysokiej jakości i skuteczności prowadzonych zajęć.