O nas

Na rynku szkoleń obserwujemy wciąż napływające trendy, nowoczesne teorie, najświeższe badania naukowe. Koncentrując się na zadaniach operacyjnych, wyszukiwanie przez dział personalny szkoleń, będących odpowiedzią na wciąż rosnące potrzeby pracowników, bywa trudne i czasochłonne, wymaga od specjalistów HR bycia na bieżąco z trendami. Dodatkowym obciążeniem jest fakt, że firmy szkoleniowe zwykle uzupełniają swoją ofertę o nowe metody tylko w opcji dodatkowej.

Firma Hutchinson Institute oferuje procesy rozwojowe w całości bazujące na nowoczesnych nurtach, nowych teoriach, wyznaczając tym samym nowe kierunki rozwoju pracownikom na każdym szczeblu w organizacji. Jako firma szkoleniowa znamy swoich klientów od 13 lat. Wieloletnia współpraca pozwala nam łączyć wiedzę i znajomość rzeczywistości biznesowej naszych klientów z nowoczesnymi rozwiązaniami, w których się specjalizujemy. Hutchinson Institute to organizacja skupiająca od 2004 r zawodowych trenerów, którzy dostarczają skutecznych i efektywnych szkoleń klientom korporacyjnym.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy skutecznie łączyć znajomość rzeczywistości biznesowej klientów, ich aktualnych wyzwań i miejsca w rozwoju względem pożądanych efektów z nowymi nurtami, jakie proponujemy w dedykowanych procesach rozwojowych.

Dzięki temu organizacje mogą rozwijać się w swoim indywidualnym tempie przy wsparciu najbardziej nowoczesnych narzędzi i trendów ze świata. Implementujemy więc rozwiązania, które najbardziej stapiają się z realnymi potrzebami firm. Efektywność naszych rozwiązań to przede wszystkim zespół ekspertów: trenerów/coachów/lektorów, którzy są praktykami w biznesie i specjalizują się w wąskich obszarach dedykowanych biznesowi.

 

Skuteczność naszych działań potwierdzają liczby:

 

Od
0
lat na rynku
Ponad
0
przeprowadzonych
godzin szkoleniowych
Ponad
0
współpracujących
trenerów
Ponad
0
klientów
korporacyjnych

Rekomendacje naszych klientów

Agnieszka Nowicka – Kubala
Zastępca kierownika ds. personalnych
GEERS Akustyka Słuchu Sp. z o.o.
Prowadzone szkolenia w pełni odpowiadają naszym oczekiwaniom, lektorzy są zawsze profesjonalnie przygotowani do zajęć, a forma ich prowadzenia jest atrakcyjna dla uczestników. Dzięki zajęciom z roku na rok wzrasta wiedza i umiejętności komunikowania się w języku angielskim przez pracowników naszej firmy.
Firmę Hutchinson Institute polecam jako doskonałego partnera biznesowego w zakresie przygotowania i prowadzenia szkoleń językowych.
Frank Tyralla
Prezes
INTERPRINT Polska Sp. z o.o.
Działalność całej firmy charakteryzuje się nowoczesnymi metodami współpracy z klientami, a także sympatyczną atmosferą stworzoną przez młody, ambitny, energiczny zespół.
Z pełnym przekonaniem potwierdzamy, że firma HUTCHINSON INSTITUTE świadczy usługi wysokiej jakości, jest solidnym partnerem, którego z pełną odpowiedzialnością polecamy wszystkim.