O nas

Na rynku szkoleń obserwujemy wciąż napływające trendy, nowoczesne teorie, najświeższe badania naukowe. Koncentrując się na zadaniach operacyjnych, wyszukiwanie przez dział personalny szkoleń, będących odpowiedzią na wciąż rosnące potrzeby pracowników, bywa trudne i czasochłonne, wymaga od specjalistów HR bycia na bieżąco z trendami. Dodatkowym obciążeniem jest fakt, że firmy szkoleniowe zwykle uzupełniają swoją ofertę o nowe metody tylko w opcji dodatkowej.

Firma Hutchinson Institute oferuje procesy rozwojowe w całości bazujące na nowoczesnych nurtach, nowych teoriach, wyznaczając tym samym nowe kierunki rozwoju pracownikom na każdym szczeblu w organizacji. Wieloletnia współpraca z biznesem pozwala nam łączyć wiedzę z nowoczesnymi, dopasowanymi rozwiązaniami dla naszych klientów. Hutchinson Institute to organizacja skupiająca od 2004 r zawodowych trenerów, którzy dostarczają skutecznych i efektywnych szkoleń klientom korporacyjnym.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie łączyć rzeczywistość biznesową klientów i ich aktualne wyzwania, dając pożądane efekty, zgodne z nowymi nurtami. Wszystko to proponujemy w dedykowanych procesach rozwojowych dla firm.

Dzięki temu organizacje mogą rozwijać się w swoim indywidualnym tempie przy wsparciu najbardziej nowoczesnych narzędzi i trendów ze świata. Implementujemy więc rozwiązania, które najbardziej stapiają się z realnymi potrzebami firm. Efektywność naszych rozwiązań to przede wszystkim zespół ekspertów: trenerów/coachów/lektorów, którzy są praktykami w biznesie i specjalizują się w wąskich obszarach dedykowanych biznesowi.

 

Skuteczność naszych działań potwierdzają liczby:

 

Od
0
lat na rynku
Ponad
0
przeprowadzonych
godzin szkoleniowych
Ponad
0
współpracujących
trenerów
Ponad
0
klientów
korporacyjnych

Rekomendacje naszych klientów

Iwona Melka-Skołd
Dyrektor Personalny
Ceramika Paradyż
Hutchinson Institute utrzymuje wysoki poziom świadczenia usług i wykazuje dużą elastyczność w reagowaniu na potrzeby klienta. Programy szkoleń z języka rosyjskiego dostosowane zostały do naszych potrzeb, a uczestników przypisano do poszczególnych grup, na podstawie szczegółowej diagnozy językowej. Forma kursu, metody nauczania, dynamiczny i usystematyzowany sposób prowadzenia zajęć, a także sprzyjająca uczeniu się atmosfera zapewniła wysoką efektywność kursu, czego potwierdzeniem są pozytywne wyniki egzaminu TELC.
mgr inż. Witold Jakubowski
Kierownik Działu Zarządzania Projektowaniem
ALSTOM Power Sp. z o.o.
Możemy polecić firmę Hutchinson Institute jako skuteczną firmę szkoleniową w nauczaniu języków obcych.