O nas

Na rynku szkoleń obserwujemy wciąż napływające trendy, nowoczesne teorie, najświeższe badania naukowe. Koncentrując się na zadaniach operacyjnych, wyszukiwanie przez dział personalny szkoleń, będących odpowiedzią na wciąż rosnące potrzeby pracowników, bywa trudne i czasochłonne, wymaga od specjalistów HR bycia na bieżąco z trendami. Dodatkowym obciążeniem jest fakt, że firmy szkoleniowe zwykle uzupełniają swoją ofertę o nowe metody tylko w opcji dodatkowej.

Firma Hutchinson Institute oferuje procesy rozwojowe w całości bazujące na nowoczesnych nurtach, nowych teoriach, wyznaczając tym samym nowe kierunki rozwoju pracownikom na każdym szczeblu w organizacji. Jako firma szkoleniowa znamy swoich klientów od 13 lat. Wieloletnia współpraca pozwala nam łączyć wiedzę i znajomość rzeczywistości biznesowej naszych klientów z nowoczesnymi rozwiązaniami, w których się specjalizujemy. Hutchinson Institute to organizacja skupiająca od 2004 r zawodowych trenerów, którzy dostarczają skutecznych i efektywnych szkoleń klientom korporacyjnym.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy skutecznie łączyć znajomość rzeczywistości biznesowej klientów, ich aktualnych wyzwań i miejsca w rozwoju względem pożądanych efektów z nowymi nurtami, jakie proponujemy w dedykowanych procesach rozwojowych.

Dzięki temu organizacje mogą rozwijać się w swoim indywidualnym tempie przy wsparciu najbardziej nowoczesnych narzędzi i trendów ze świata. Implementujemy więc rozwiązania, które najbardziej stapiają się z realnymi potrzebami firm. Efektywność naszych rozwiązań to przede wszystkim zespół ekspertów: trenerów/coachów/lektorów, którzy są praktykami w biznesie i specjalizują się w wąskich obszarach dedykowanych biznesowi.

 

Skuteczność naszych działań potwierdzają liczby:

 

Od
0
lat na rynku
Ponad
0
przeprowadzonych
godzin szkoleniowych
Ponad
0
współpracujących
trenerów
Ponad
0
klientów
korporacyjnych

Rekomendacje naszych klientów

Katarzyna Kubis1
Dyrektor HR
CERI International Sp. z o.o.
Hutchinson Institute od listopada 2014r. realizuje dla pracowników CERI International kursy językowe z języka angielskiego i niemieckiego oraz audyty językowe.
Zajęcia realizowane są profesjonalnie, sposób ich prowadzenia oraz poziom merytoryczny odpowiada oczekiwaniom uczestników kursów. Równie audyty językowe prowadzone zarówno dla Pracowników CERI jak i kandydatów do pracy, realizowane są na bardzo wysokim poziomie.
Marta Trafalska
Specjalista ds. Zasobów Ludzkich
HUTCHINSON POLAND Sp. z o.o.
Wybierając dostawcę bardzo ważne jest dla nas doświadczenie lektorów oraz rzetelne podejście do realizowanych usług szkoleniowych. Niewątpliwie Hutchinson Institute znajduję się w gronie tych właśnie dostawców. Obok niepodważalnych korzyści płynących z nauki języków obcych naszych pracowników należy podkreślić profesjonalne podejście firmy Hutchinson Institute do obsługi Klienta oraz wsparcie merytoryczne.