O MNIE

Trenerka umiejętności miękkich, przewodniczka terapii lasem, arteterapetutka, terapeutka po czteroletnim Kursie Ericksonowskim.

Jej ekspertyza łączy w sobie trzy obszary:

Dobrostan, czyli równowaga wewnętrzna i równowaga w zespole. Kreatywność, czyli sięganie do jawnych i ukrytych zasobów własnych i zespołu w celu tworzenia nowych rozwiązań i szukanie własnego wyrazu. Oraz tajniki uczenia się własnego i zespołu, czyli jak opisać własne cele rozwojowe i jak je osiągnąć indywidualnie i w zespole poprzez zaprojektowanie i stworzenie własnego środowiska uczenia się.

Poprzez wiele lat pracy szkoleniowej w środowisku międzynarodowym doświadczyła niezwykle różnorodnych grup, jednostek i zespołów. Wierzy w efekty krótkich impulsów opartych na doświadczeniu i pogłębionej refleksji.

Praktyką, która zdecydowanie spodobała się jej klientom są kąpiele leśne oparte na Shinrin-yoku oraz praca z własną kreatywnością poprzez min. metodę dialogu wizualnego oraz swobodną pracę twórczą w plenerze i we wnętrzach.

Wieloletnie doświadczenie szkoleniowe, warsztatowe i konferencyjne opiera na ścieżce własnej edukacji, która zaczęła się w łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Grafiki i Malarstwa, następnie zagościła na podyplomowych kursach arteterapii i psychoterapii w Instytucie Ericksonowskim, by następnie poznać międzynarodowe trendy na Międzynarodowym Szkoleniu dla Trenerów ToT SALTO, i domknąć całość amerykańskim certyfikatem przewodnika terapii lasem w Association of Nature and Forest Therapy.

Na co dzień mieszka w Berlinie, gdzie poza praca szkoleniową i przewodnika terapii lasem prowadzi pracownię artystyczną i współpracuje z teatrem marionetek.

Jej dodatkową specjalizacją jest  tworzenie innowacyjnych narzędzi rozwojowych łączących sztukę i teorie rozwojowe, ma na swoim koncie karty dla Porozumienia Bez Przemocy oraz karty wspierające analizę własnych kompetencji w oparciu u Międzynarodowy Model Kompetencji Trenerskich.

Dagna Gmitrowicz