O MNIE

Life coach, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku „Metody wspierania relacji międzyludzkich – coaching życiowy”. Trener zmiany w nurcie Transteoretycznego Modelu Zmiany. Doradca szamański, uczeń współczesnej szamanki i terapeutki Arvick Baghramian.

Reiki healer – pracuje z uniwersalną energią harmonizującą i uzdrawiającą.

Posiada ponad 20 lat doświadczenia w bankowości korporacyjnej, głównie jako specjalista ds. produktów transakcyjnych dla przedsiębiorstw oraz bankowości elektronicznej.

Po latach „kariery” w banku przeszedł osobistą transformację korzystając m.in. z warsztatów tantrycznych oraz własnych poszukiwań na ścieżce neopogańskiej w duchowym kontakcie z naturą – nature based spirituality. Skończył studia podyplomowe i rozpoczął pracę jako life coach.

Prowadzi warsztaty oraz indywidualne procesy rozwojowe oparte na samopoznaniu, akceptacji siebie, nawiązywaniu głębszej relacji ze sobą i otaczającym światem i rytmem natury. Wspiera budowanie świadomości, wewnętrznej mocy i życiowej harmonii które są źródłem zdrowia i szczęścia. Jego ulubione słowo to „empowerment” – które tłumaczy jako „przywracanie mocy”, mając na myśli sprawczą i kreatywną moc w każdym z nas. To moc która pozwala nam dokonywać wyborów prowadzących nas do szczęśliwego, harmonijnego życia.

Pomaga budować zdrowe i wspierające relacje we wszelkich aspektach życia – osobistych, rodzinnych, zawodowych.

Marcin Grzelak