HR Genius 3.0 Skorzystaj, zapisz się

2022-09-22 superadmin

Dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość wpływa również na to, w jaki sposób zarządzamy pracownikami. Między innymi o tym porozmawiamy już 20 października podczas Kongresu HR Genius 3.0.

Hutchinson Institute wspólnie z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną i Nowy Styl zapraszają na wyjątkowe wydarzenie. HR Genius 3.0 to spotkanie ludzi biznesu, menadżerów, dyrektorów HR oraz tych wszystkich osób, którzy chcą być na bieżąco z nowinkami związanymi z zarządzaniem.

Po pandemicznej przerwie wracamy do naszego cyklicznego spotkania, podczas którego chcemy się spotkać z Tobą, i z Tobą, i oczywiście z Tobą również.

O czym porozmawiamy podczas HR Genius 3.0

W tym roku podczas Kongresu królowały będą emocje. Nasi wspaniali prelegenci opowiedzą, jak zarządzać emocjami, jak wpływają one na rynek pracy i z czym muszą mierzyć się obecnie rekruterzy. 

Każdy zapewne wie, jak emocje przekładają się na komunikację, jak mogą zmienić treść komunikatu i wywołać różny skutek (często odwrotny od zamierzonego). Dlatego w naszych kongresowych prelekcjach i warsztatach nie mogło zabraknąć również zagadnień związanych ze skuteczną komunikacją.

Zapisz się już dzisiaj!

Choć sale naszego partnera – Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – są pojemne i przestronne, to jednak lojalnie uprzedzamy. Ilość miejsc jest ograniczona.

Dlatego nie zwlekaj i zapisz się jak najszybciej!!!

Szczegóły dotyczące kongresu oraz formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie HR GENIUS 3.0

Do zobaczenia już 20 października!

Blog hutchinson institute