O MNIE

Trener biznesu i coach ICF. Konsultant FinxS Sales Assessment- badania poziomu kompetencji sprzedażowych. Specjalista i konsultant badania i wzmacniania odporności psychicznej – na podstawie badania psychometrycznego MTQ48. Konsultant w zakresie miękkiego HR-u i zarządzania procesami w organizacjach.

Autor przeszło 140 publikacji eksperckich z zakresu przywództwa i sprzedaży oraz obsługi klienta dla Farmacja Praktyczna i Manager Farmacji.

Wiedzę trenerską zdobyła w wyniku ponad 12 lat doświadczenia na stanowiskach menedżerskich w międzynarodowych i polskich organizacjach. Posiada ponad 7 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem rozproszoną siecią sprzedaży. Umiejętności i warsztat nabyła poprzez prowadzenie od ponad 7 lat szkoleń dla kadr kierowniczych z zakresu kompetencji menadżerskich. Duże doświadczenie (ponad 6 lat) posiada również w zakresie prowadzenia szkoleń sprzedażowych (obsługa klienta, negocjacje, techniki sprzedaży). Może pochwalić się doświadczeniem w pracy indywidualnej z przedsiębiorcami w oparciu o narzędzia coachingowe i mentoringowe.

Anita Gałek