O MNIE

Socjolog, Ekspert Inteligencji Emocjonalnej i Kompetencji Psychospołecznych, Certyfikowany Coach Systemowy oraz Coach ICF, Certyfikowany Trener Biznesu, Facylitator Konstelacji, Certyfikowany Trener narzędzia psychometrycznego FRIS® Style Myślenia i Działania, Diagnosta talentów i mocnych stron CliftonStrengths™ (Instytut Gallupa).

Od ponad 18 lat prowadzi sesje z osobami indywidualnymi oraz szkolenia dla firm w Polsce i za granicą. Wspiera i inspiruje ludzi do odkrywania swoich zasobów i talentów, by poczuli swoją odwagę, pewność siebie i intuicję. Oferuje wsparcie psychologiczne oraz treningi z zakresu zdrowia psychicznego, budowania zdrowych zespołów i organizacji oraz przywrócenia odwiecznej równowagi pomiędzy rytmem pracy i odpoczynku.

Uczy, jak gospodarować swoją energią i energią zespołu; jak radzić sobie z manipulacją i kreatywnie rozwiązywać konflikty; jak czerpać energię do życia; jak stare, negatywne nawyki zastąpić nowymi – tak by skutecznie realizować swoje zamierzenia. Edukuje organizacje z systemowej perspektywy, czyli uwzględniającej cały system, a nie tylko daną osobę. Doradza jak optymalne ułożenie elementów wspiera porządek organizacyjny, gdzie jest większy przepływ, zrozumienie i aplikowanie najważniejszych wartości firmy.

Sama przebyła długą drogę, żeby zdobyć tę wiedzę, ma umysł podróżniczki i kocha podróże – także te w głąb siebie i w głąb drugiego człowieka.

Jest absolwentką Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie Wrocławskim i studiów podyplomowych z HR oraz MBA. Mam za sobą ponad 20 lat szkoleń i warsztatów z zakresu rozwoju osobistego na ścieżce akademickiej, bardzo biznesowej, a także tej duchowej, tantrycznej, szamańskiej.

Uczyła się i nieustannie uczy ustawień systemowych z obszaru rodzin i organizacji (Szkoła Cichych Ustawień Gerharda Walpera, Wolfgang Deusser, Heiko Hinrichs, John Whittington), kompetencji psychospołecznych, psychodramy, teatru improwizacji, pracy z własnym ciałem, intuicją, głosem i głową.

Daria U Lewandowska