O MNIE

Trenerka biznesu, inspiratorka, konsultantka biznesu, certyfikowany coach mocnych stron i pasjonatka wspierania w rozwoju. Przez ponad 20 lat zdobywała doświadczenie biznesowe w obszarze HR dużych, międzynarodowych organizacji. Na sali szkoleniowej spędziła ponad 1200 godzin. Pracuje w języku polskim i angielskim.

Ukończyła studia magisterskie z zakresu Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim i studia podyplomowe: „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” na Politechnice Gdańskiej oraz „Coaching” w Collegium Civitas. Jest certyfikowaną konsultantką narzędzi Extended Disc i Insightful Profiler.

Szkoleniowo specjalizuje się w zagadnieniach związanych z budowaniem dobrostanu, radzeniem sobie ze stresem, inteligencją emocjonalną, komunikacją i efektywnością osobistą. Prowadzi także szkolenia z zakresu rekrutacji i adaptacji pracowników, zarządzania różnorodnością oraz zarządzania talentami w organizacji.

W trakcie prowadzonych szkoleń i spotkań pomaga w budowaniu pewności siebie, odkrywaniu talentów, działaniu w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami. Pracuje w duchu psychologii pozytywnej. Jest wielbicielką idei Talentów Gallupa oraz komunikacji w oparciu o Porozumienie bez Przemocy.

Izabela Chojnacka-Naskręt