O MNIE

Executive coach, Certyfikowany coach kryzysowy, Coach systemowy, Logoterapeuta (terapia skoncentrowana na sensie życia i wartościach), Trener metody Points of You ®, Facylitator CoachWise ™, Agile coach (certyfikat Agile Foundation). Prowadzi sesje coachingu indywidualnego, grupowego i zespołowego. Pracuje w języku polskim oraz niemieckim.

Jej pasją jest rozwijanie i wspieranie innych w drodze do siebie. Przygodę z coachingiem rozpoczęła w 2013 roku. Wtedy ukończyła pierwszy kurs coachingu w CoachWise™. Przez kolejne lata brała udział w licznych szkoleniach, m.in. z zakresu coachingu kryzysowego, interwencji kryzysowej, coachingu grupowego i zespołowego oraz coachingu systemowego.

Ma za sobą około 700 godzin coachingu indywidualnego i grupowego/zespołowego.

Od ponad 15 lat pracuje w międzynarodowych organizacjach m.in. jako business coach dla pracowników na wszystkich poziomach organizacji, lider i członek projektów, agile coach, specjalista HR oraz L&D, specjalista ds. optymalizacji procesów, asystentka zarządu, tłumacz języka niemieckiego. W coachingu specjalizuje się w pracy z metaforą, coachingu transformacyjnym oraz pracy na najgłębszych poziomach dotyczących wartości i sensu życia.

Ukończyła Filologię Germańską na Uniwersytecie Łódzkim oraz Zarządzanie Jakością na Politechnice Łódzkiej, Studia podyplomowe z Logoterapii, czyli terapii skoncentrowanej na sensie i wartościach oraz kurs MBSR, czyli Mindfulness Based Stress Reduction.

Jest autorką licznych warsztatów z elementami coachingu zespołowego i grupowego, m.in. z zakresu zarządzania emocjami, wypalenia zawodowego, pracy zespołowej oraz użycia narzędzi coachingowych w biznesie.

Od 2021 roku prowadzi także terapię w nurcie Logoterapii, czyli terapię w której koncentruje się na wartościach i sensie życia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Logoterapii i Noo-Psychosomatyki oraz członkiem International Coaching Federation. Pracuje zgodnie z kodeksem ICF oraz Kodeksem Polskiego Towarzystwa Logoterapii i Noo-Psychosomatyki.

Pracuje holistycznie, łączy różne metody i w centrum pracy zawsze stawia człowieka jako kompletną i w pełni kompetentną, pełną zasobów jednostkę.

Karolina Lewandowska