Autentyczny sukces, czyli HR Genius 4.0

2023-05-18 superadmin

Hasłem przewodnim HR Genius 4.0 było „Moc autentyczności”, więc w czasie festiwalu wszystko było autentyczne – emocje, energia, wykłady, spotkania, rozmowy. Sukces organizatorów też jest autentyczny. 

Tak – chwalimy się, bo jest czym! Dziesiątki godzin przygotowań, tysiące maili i drugie tyle rozmów telefonicznych. A wszystko po to, by nowa formuła HR Genius była dla uczestników jeszcze bardziej atrakcyjna. Bo dla nas zawsze punktem wyjścia jest klient – jego oczekiwania, jego potrzeby i korzyści, jakie ma otrzymać.

Nowa jakość HR Genius

„Ooo, widać zmiany”, „Dużo większa impreza niż poprzednio”, „Wysoko zawiesiliście poprzeczkę innym wydarzeniom”. 

Nie, nie nie, to nie nasze opinie, ale to, co można było usłyszeć w czasie festiwalu. To wypowiedzi najważniejszych osób na sali – Wasze, Drodzy Uczestnicy!

idać, że to już nie jest zwykła konferencja, ale że to coś więcej, że to festiwal

I nawet współgospodarz wydarzenia – Marek Michalik, Prezes Zarządu Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. – zwrócił uwagę w czasie otwarcia HR Genius: „Widać, że to już nie jest zwykła konferencja, ale że to coś więcej, że to festiwal”. I dodał, że słyszał w różnych miejscach, że „HR Genius w Łodzi to najważniejsze wydarzenie w branży HR w Polsce”. No cóż, nie będziemy zaprzeczać. 🙂

Co stoi za sukcesem Festiwalu?

HR Genius 4.0 to emocje. O tym mówili prelegenci w czasie wykładów, to podkreślali prowadzący warsztaty. A emocje, aby były prawdziwe, muszą być autentyczne. Nie bez kozery naszym hasłem jest „Moc autentyczności”, bo to właśnie autentyczność jest tym, co decyduje o powodzeniu wydarzenia. 

Dlatego na HR Genius nie ma udawania, nie ma pustych słów, nie ma straconego czasu. Jest za to świadomy rozwój – tak jak w treningu mindfulness – tu i teraz. Choć wierzymy, że idee zaszczepione w czasie festiwalu przyniosą owoce w przyszłości.

Postaw na rozwój

HR Genius to festiwal dla tych wszystkich, którzy chcą świadomego rozwoju. Dla branży HR, dla managerów, dla pracowników korporacji i dla samodzielnych przedsiębiorców. Każdy mógł na HR Genius znaleźć coś dla siebie – wystarczyło tylko otworzyć swoje oczy, swoje uszy, swój umysł i poddać się atmosferze festiwalu.

W Hutchinson Institute szczególnie bliska jest nam idea lifelong learning, dlatego mówimy – ucz się, kształć się, zmieniaj się, rozwijaj się.  Wierzymy, że każdy człowiek i każda organizacja mogą stawać się lepsze, dlatego organizujemy HR Genius, aby pokazać, jak wiele istnieje dróg rozwoju.

W tym roku zaufało nam ponad 300 osób, które przyjechały do Łodzi, aby wziąć udział w naszym festiwalu. 11 wykładów, 8 warsztatów, strefa chill out, gdzie można było spokojnie porozmawiać ze wszystkimi trenerami. Miarą sukcesu niech będzie to, że na sali głównej uczestnicy zajęli dosłownie wszystkie krzesła, a nawet poduchy i pufy do relaksacji, a ostatnie warsztaty były tak burzliwe i owocne, że wykroczyły poza ramy czasowe przewidziane w planie Festiwalu.

 

Na wstępie przytoczyliśmy jedną z opinii, że wysoko zawiesiliśmy poprzeczkę. I o to chodzi, tak właśnie ma być, bo Festiwal HR Genius też się rozwija.

Na co możecie liczyć podczas kolejnej edycji? Cóż, pomysłów nam nie brakuje, a przecież także uczestnicy podpowiadają nam, co można jeszcze zrobić. Na pewno będziemy z tego feedback’u korzystać, bo chcemy się stawać jeszcze lepsi. Dla Was!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w naszym Festiwalu HR Genius 4.0.

 

Śledźcie stronę www Hutchinson Institute, obserwujcie nasze konto na Facebooku, czytajcie nasze newsy na profilu Linkedin. I pamiętajcie – nasza skrzynka kontaktowa jest do Waszej dyspozycji. 

Blog hutchinson institute