Business English CAMP

hutchinson_admin 3 czerwca 2019
Oferta
Business English CAMP

Business English Camp to wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli nie tylko rozwinąć kompetencje językowe, ale też poznać nowych ludzi i spędzić czas w pięknych okolicznościach przyrody.

Szkolenie skierowane jest do osób prywatnych, ale także do firm, które chcą w krótkim czasie podnieść kompetencje językowe pracowników, wynagrodzić za udany projekt czy wyniki, lub zintegrować nowopowstały zespół.

Standardowe szkolenia językowe organizowane są raz, dwa razy w tygodniu na terenie firmy. Z jednej strony Uczestnicy mają wtedy możliwość oderwać się od pracy, z drugiej jednak, trudno im zapomnieć o obowiązkach zawodowych, kiedy nagle dzwoni telefon czy pojawia się sprawa niecierpiąca zwłoki. Nawet jeśli są to sytuacje incydentalne, niewątpliwie wpływają one na efektywność zajęć. Ponadto, szkolenia organizowane w firmach są często pozafinansowym dodatkiem lub formą nagrody dla pracowników, ale nie zawsze znajdują praktyczne odzwierciedlenie w ich pracy. Uczestnicy często nie mają możliwości wykorzystać nowo zdobytej wiedzy lub robią to sporadycznie.

BEC daje natomiast niepowtarzalną szansę na ‘zanurzenie się w języku’. Określenie to, choć metaforyczne, odzwierciedla doświadczenie, z którym mają do czynienia Uczestnicy przebywający od rana do wieczora w towarzystwie osób prowadzących jak i biorących udział w szkoleniu.

Bez względu na to czy chcą przy śniadaniu porozmawiać o pogodzie i poprosić o dokładkę czy podczas zajęć przygotować prezentację na ważne spotkanie z klientem, Uczestnicy porozumiewają się wyłącznie w języku angielskim. Bardzo często to właśnie tzw. small talk sprawia największe trudności i powoduje stres. BEC natomiast w naturalny sposób daje możliwość przełamania tej bariery podczas przerw, posiłków, wspólnych wieczorów integracyjnych czy podczas rozmowy o ostatnio obejrzanym filmie w ogrodzie wieczorem przy lampce wina.

Staramy się by Uczestnicy jak najszybciej przestawili się na myślenie w języku angielskim, co wbrew pozorom, przy zapewnieniu odpowiednich warunków, nie jest trudne. BEC nastawiony jest przede wszystkim na rozwijanie umiejętności komunikacji w różnych sytuacjach biznesowych ale i podczas rozmów kuluarowych. Uczestnicy doskonalą umiejętność płynnego wypowiadania się  z wykorzystaniem nowo poznanego słownictwa, zabierania głosu w dyskusjach, wyrażania własnych opinii, prezentowania siebie i swoich osiągnięć. Wraz z każdym dniem rośnie ich pewność siebie a lęk przed wypowiadaniem się w języku angielskim maleje. Wyselekcjonowane tematy realizowane podczas szkolenia są  bardzo praktyczne i istotne bez względu na branżę, którą reprezentują Uczestnicy i oparte na wieloletnim doświadczeniu w pracy z klientem korporacyjnym.

Poranne zajęcia z doświadczonymi lektorami polskimi mają na celu wprowadzenie Uczestników w temat, zapoznanie ich ze słownictwem branżowym i wyjaśnienie ewentualnych niejasności. Zajęcia popołudniowe z native speakerem skupiają się na praktycznym wykorzystaniu zdobytej wiedzy podczas autoprezentacji, spotkań, negocjacji etc. Lektor obcojęzyczny jest osobą o bogatym doświadczeniu biznesowym, którym chętnie dzieli się z Uczestnikami. W celu zapewnienia Uczestnikom równowagi pomiędzy nauką a relaksem, wieczory poświęcone są integracji, podczas której Uczestnicy mogą poznać się bliżej biorąc udział w grach i zabawach. Ranczo pod Bocianem położone jest w pięknym miejscu, które gwarantuje zarówno sprzyjające warunki do pracy jak i odpoczynku podczas czasu wolnego. To idealne miejsce na połączenie przyjemnego z pożytecznym.

 

Wszystkie szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie https://businesscamp.splashthat.com/

Katarzyna Leszczyńska

Academic Coordinator

Hutchinson Institute

 

Mogą Cię także zainteresować

News
hutchinson_admin 30 kwietnia 2019
Śniadanie z Partnerem ŁSSE

ŁSSE i Hutchinson Institute zapraszają na warsztaty pod tytułem: „ Kompetencje przyszłości. Wszystko co chcesz wiedzieć o sukcesie za 5 lat, ale boisz się zapytać” IDEA Jakie kompetencje trzeba rozwijać już teraz żeby za pięć lat nadal odnosić sukces? W jakie umiejętności inwestować u pracowników, aby za pięć lat nadal tworzyli zwycięski zespół? Czy za […]

News
hutchinson_admin 22 lutego 2019
Zapytanie ofertowe

HUTCHINSON INSTITUTE zaprasza do złożenia oferty.

News
hutchinson_admin 26 marca 2018
I Kongres HR Genius

I Kongres HR Genius już za nami. Na wydarzenie zorganizowane przez Hutchinson Institute i Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. zarejestrowało się ok. 250 gości z całej Polski.

News
hutchinson_admin 28 lutego 2018
I Kongres HR Genius

Zapraszamy na I Kongres HR Genius w Łodzi!

Oferta
hutchinson_admin 3 czerwca 2019
Business English CAMP

Business English Camp to wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli nie tylko rozwinąć kompetencje językowe, ale też poznać nowych ludzi i spędzić czas w pięknych okolicznościach przyrody. Szkolenie skierowane jest do osób prywatnych, ale także do firm, które chcą w krótkim czasie podnieść kompetencje językowe pracowników, wynagrodzić za udany projekt czy wyniki, lub zintegrować nowopowstały zespół. Standardowe […]

Oferta
hutchinson_admin 12 kwietnia 2019
Myślenie wizualne w biznesie

11 kwietnia 2019r. w Aroma Stone Hotel – Spa – Centrum Konferencyjne mieliśmy przyjemność poprowadzić dla naszego klienta szkolenie: „Podstawy myślenia wizualnego – mapy myśli”. Podczas warsztatów uczestnicy nauczyli się: ✅ jak korzystać z najlepszych narzędzi myślenia wizualnego ✅ jak efektywnie planować działania projektowe ✅ jak kreatywnie rozwiązywać trudne sytuacje ✅ jak wykorzystywać mapy myśli […]

Oferta
hutchinson_admin 25 lutego 2019
MBE Master of Business English

Pierwszy zjazd XII już edycji naszego flagowego szkolenia MBE Master of Business English za nami. Przed Uczestnikami 4 miesiące pracy, nauki, doświadczania, dobrej zabawy, zdobywania nowych kompetencji i znajomości, a to wszystko przy wsparciu naszych zawodowych trenerów: Katarzyny Leszczyńskiej, Tomasza Banacha, Joanny Ingielewicz. Trzymamy kciuki, a tych którzy nie zdążyli na edycję wiosenną, zapraszamy we […]

Oferta
hutchinson_admin 2 października 2018
Akademia HR Genius

Akademia HR Genius została stworzona z myślą o menadżerach i specjalistach obszaru HR. Każdy zjazd to intensywne dwa dni warsztatów, które wyposażą Cię w nowe narzędzia i nowe kompetencje. Będziesz uczyć się od praktyków i ekspertów z danych obszarów. Zwiększysz swoją skuteczność łącząc nasze narzędzia z Twoim doświadczeniem w dziale HR. Każdy zjazd to 90% […]